Кошик
133 відгуків
Інтернет-магазин "МЕНТОЛ"
+380 (67) 725-67-29
+380 (50) 170-50-01

КОЛЕСА, ШИНИ, КАМЕРИ, ДИСКИ

Колеса на мотоблок пневматичні використовують для переміщення мотоблока до місця роботи або використання його як транспортного засобу. Металеві диски коліс бувають різного діаметра, можуть бути розбірними, так і нерозбірними. Великі колеса використовують, при необхідності підняти мотоблок, щоб не пошкодити рослини.

Шини на мотоблок мають різний малюнок протектора, його висоту, а також різну товщину самої шини. Шини з великим протектором застосовуються при роботі культиватора в важкодоступних місцях. Якщо мотоблок використовується в якості транспортного засобу, то кращим вибором будуть гладкі шини, вони забезпечать м'який хід. Широка шина забезпечить більше зчеплення з грунтом, а вузька шина необхідна при обробці міжрядь.

Камери для мотоблока підбираються під шину.

Диски - один із складових елементів колеса. Колесо культиватора складається з пневматичної шини та сталевого диска. Диски мотоблоків по конструкції є розбірними, з двох половинок, які з'єднаються між собою болтами. Такий пристрій значно спрощує заміну або установку шини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner