Кошик
134 відгуків
Інтернет-магазин "МЕНТОЛ"
+380 (67) 725-67-29
+380 (50) 170-50-01

Грунтозачепи для мотоблоків

Грунтозацепи – це навісне обладнання для мотоблока або культиватора, що являє собою спеціальні металеві колеса для роботи з різноманітним іншим навісним устаткуванням, що вимагає якісного зчеплення машини з землею. Серед таких пристроїв особливо виділяються: картоплесаджалка, картоплекопачка і плуг.

Существует обольшое количество навесного оборудования, способное превратить эти сельскохозяйственные агрегаты в универсальные механизмы. Благодаря навеске мотоблок может стать и снегоуборщиком, и аппаратом для посадки/уборки урожая, и косилкой, и аппаратом для заготовки сена и корма. Он может окучивать и рыхлить, вскапывать и закапывать землю. Для многих из этих задач необходим такой инструмент как грунтозацепы.

Перевагою роботи грунтозацепов є те, що ймовірність пробуксовки сільськогосподарської машини мінімальна. Це гарантовано завдяки проникненню грунтозацепов в грунт на значну глибину.

Грунтозацепи на мотоблоки можна розділити на наступні види:

  • грунтозацепи для роботи з плугом
  • грунтозацепи для роботи з окучником
  • універсальні грунтозацепи.

При виборі грунтозацепов на мотоблок необхідно звертати увагу на кріплення грунтозацепов до маточини мотоблока, товщину металу залізного колеса, вага мотоблока.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner