Кошик
134 відгуків
Інтернет-магазин "МЕНТОЛ"
+380 (67) 725-67-29
+380 (50) 170-50-01

АДАПТЕР ДО МОТОБЛОКУ

Адаптер до мотоблоку призначений для установки на нього за допомогою зчіпки різноманітного навісного обладнання. Основною перевагою адаптер для мотоблока є можливість зручно сидіти при роботі, він дозволяє зробити роботу комфортною і істотно знизити трудовитрати.

Для того, щоб піднімати і опускати використовується навісне обладнання адаптер має спеціальний механізм — рукоятка з ніжкою і можливістю фіксації. Сам адаптер пересувається за мотоблоком на м'яких пневматичних колесах.

Також моделі адаптерів мають можливість регулювання ширини колії, завдяки чому можливо самому виставити потрібну колію коліс в залежності від ширини грядок на ділянці.

Конструктивно адаптер складається з дишла, сидіння, двох коліс та органів управління. Органи управління призначені для підйому/опускання навісного обладнання (плуг, окучник, плоскорізи і т. д.). Управління може бути як ножне, так і ручне.

Адаптери до мотоблоків розрізняються по довжині дишла, в залежності від того, для якого типу мотоблоків вони призначені. Адаптери з довгим дишлом призначені для установки на важкі мотоблоки з водяним охолодженням, з коротким дишлом — на легкі мотоблоки з повітряним охолодженням.

Для правильної експлуатації адаптера необхідно придбати додатково одинарну зчеплення. Одна частина зчеплення використовується для установки адаптера на мотоблок, друга для агрегатування навісного обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner