
Трактор ДТЗ 5244 НРХ (30 л.с., 3 цил., КПП 9+9, 4х4, ГУР, колеса 6.50-16/11.2-24)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 54484
Відправка з 10 квітня 2026+380 (67) 380-24-34
Київстар- +380 (50) 170-50-01Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Доставка по всій Україні!
Трактор ДТЗ 5244 НРХ (30 л.с., 3 циліндри, 4х4)
Професійний повноприводний трактор потужністю 30 л.с. Чудовий дизайн, приголомшливо надійна коробка передач і бездоганний двигун.
З 2018 року ДТЗ 5244НРХ обладнують електронним датчиком контролю наявності води в паливному фільтрі, насосом підкачування та краном для зливання! У разі заповнення відстійника водою на електронній панелі спрацьовує відповідний індикатор. Бак обладнаний патрубком зворотного подавання палива для можливості прокачування системи без розбирання та зливання залишків паливо з форсунок. Місткість бака — 30 л.
Гарантія 2 роки!
Характеристики:
| Двигун | ДД390 | |
| Потужність двигуна, к.с. | 30 | |
| Колісна формула | 4х4 | |
| Тип двигуна | дизельний 4-тактний з безпосереднім уприскуванням | |
| Число та розташування циліндрів | 3, вертикальне | |
| Система запуску двигуна | електростартер | |
| Система охолодження | рідинна закрита з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини | |
| Об'єм двигуна, см3 | 1908 | |
| Номінальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв |
2350 | |
| Коробка передач (КП) | 9+9 | |
| Вал отбора мощности (ВВП) | задний шліцьовий | |
| Тип насоса гідравлічної системи | шестерні | |
| Оберти вала відбору потужності (вом), об/хв | 540 | |
| Максимальна вантажність навісного механізму, кг | 414 | |
| Мінімальний кліренс, мм | 310 | |
| Колісна база, мм | 1720 | |
| Коліщатко коліс, мм | передних | 1170-1270 |
| задних | 1150-1350 | |
| Розмір шин | передних | 6.50-16 |
| задних | 11.2-24 | |
| Швидкість руху, км/год | вперед | 1,92-29,83 |
| назад | 0,54-11,91 | |
| Об'єм паливного бака, л | 32,0 | |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3370х1460х2050 | |
| Споряджена маса, кг |
1382 |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1908 куб. см |
| Об'єм бака | 32 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Колір | Синій |
| Вага | 1382 кг |
| Колісна база | 1730 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 27.52 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 7.7 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Номінальна частота обертання валу | 2350 об/хв |
| Стан | Новий |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3370 мм |
| Ширина | 1460 мм |
| Висота | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








