Печь бытовая дровяная "Ракета"-700
Печі даного типу чудово підходять для використання на природі в умовах походу, риболовлі, полювання і т. д. Завдяки своїм компактним розмірам і зручній конструкції піч «Ракета 700» може бути використана при будь-яких погодних умовах.
Конструкція
Похідна піч ракетного типу «Ракета 700» виготовлена з листової сталі товщиною 3 мм. Конструкція печі передбачає два відсіки. Верхній відсік використовується для закладки дров і зварений з основою під кутом 45°, що дає можливість не затримуватись гілкам. Всередині розміщений колосник. Завантажувальний відсік оснащений дверцятами. Нижній відсік використовується в якості піддувала, в ньому передбачена спеціальна заслінка для регулювання подачі кисню і режиму горіння.
Надійна фіксація і стійкість печей «Ракета» на поверхні забезпечуються завдяки трьом сталевим ніжкам. Дно «Ракети» виготовлено зі сталевого листа товщиною 3 мм.
Для зручності транспортування конструкції передбачено ручку на задній стінці печі.
В верхній точці наявна спеціальна платформа-розсікач, на яку ви спокійно зможете встановити чайник, сковороду чи каструлю.
Технічні характеристики:
- довжина ‒ 440 мм;
- ширина ‒ 250 мм;
- висота ‒ 700 мм;
- вага ‒ 15 кг;
- розмір конфорки ‒ 250 × 250 мм;
- товщина пластин ‒ 4 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение печи | Хозяйственно-бытовая |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 3 мм |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Вес | 15 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Кора |
- Цена: 2 270 ₴


