Кошик
143 відгуків
+38067-380-24-34
+380673802434
+380501705001
Интернет- магазин "МЕНТОЛ"

Повітродувка – інструмент, незамінний догляду за садовою ділянкою. Це сучасна заміна звичним для прибирання метлам, щіток і граблях. Вони здатні гідно справлятися з очищенням прибудинкової території, саду, парку або скверу. Інструменти чудово показують себе у важкодоступних місцях не тільки приємною, але і високою швидкістю роботи. Крім того, проводити прибирання за допомогою повітря корисно для рослин, які не піддаються механічним пошкодженням, а також і для ґрунту, яка насичується киснем.

Воздуходувка выдаёт мощный поток воздуха, что в свою очередь поможет быстро и легко убрать близлежащую территорию, дорожки в саду, а также мусор в труднодоступных местах. Садовый пылесос наоборот всасывает в себя весь мусор, для этого он оборудован специальным мешком-мусоросборником. Переработка собранного мусора в мульчу, позволяет значительно сэкономить пространство мешка, а переработанный материал, использовать как органическое удобрение. Некоторые модели оснащены и функцией измельчения, которая позволяет провести большой объём работ без очистки мешка. Повітродувка і садовий пилосос можуть комплектуватися як електродвигуном, так і двигуном внутрішнього згоряння, що дозволяє працювати на дільницях різних розмірів. Сучасна повітродувка садова являє собою універсальний інструмент, здатний працювати як на видув, так і на всмоктування.

Обладнання може бути з різним типом приводу:

  • з живленням від мережі,
  • з бензиновим двигуном,
  • з живленням від акумулятора .

Електричні працюють безшумно, але обмежені довжиною шнура. Підходять для побутового застосування. Мають достатню потужність, але меншу від бензинових. Їх призначення, щоб очистити невелику за розміром територію, адже вони мають прив'язку до мережі. Електричні пилососи мають менші габарити і легше по вазі.

Бензинові мають високу потужність. Але не прив'язані до мережі, мобільніше, тому не мають обмеження в площі оброблюваної ділянки. Тому їх найчастіше використовують комунальні служби, працівники паркової зони. Недолік їх в тому, що бензинові прилади більш галасливі і складніше в обслуговуванні. За вагою, більш важкі, тому мають плечові ремені, що полегшують роботу з ними.

Основні параметри:

  • Потужність двигуна.
  • Швидкість повітряного потоку.
  • Обсяг збиральної площі.
  • Об'єм двигуна (у бензинових моделей, від цього безпосередньо залежить продуктивність).
  • Вага. Впливає на зручність використання приладу.
  • Наявність додаткових функцій і управлінь.

ПОВІТРОДУВКИ (САДОВІ ПИЛОСОСИ)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: