133 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Магазин наразі не надсилає замовлення перевізниками, а лише працює в режимі офлайн. Наявність та актуальну ціну уточнюйте, будь ласка, за контактними телефонами.

Інтернет- магазин "МЕНТОЛ"
+380 (67) 725-67-29
+380 (67) 725-67-29
+380 (50) 170-50-01

ЦИРКУЛЯРНІ ПИЛКИ

Циркулярна пила - це особлива пила, робочий орган якої являє собою диск в ріжучими зубами. Пила дискова здатна робити пропили точно, просто і швидко, працюючи при цьому з деревиною різної товщини. Основною частиною будь дискової пилки є електричний двигун. Ріжуче полотно закріплено на валу двигуна. Часто зустрічаються пилки з колекторним однофазовым двигуном, оснащеним металевою щіткою. Існує два види щіток: нееластичні і еластичні. Останні автоматично відключаються при критичному зносі. Дискова пила може пиляти як прямо, так і під кутом. Можна самостійно відрегулювати глибину занурення. Акумуляторні дискові пили - інструмент, який не користується великою популярністю завдяки тривалості роботи і незначної потужності. Втім, такий інструмент буде дуже доречний, якщо необхідно працювати далеко від джерела електрики.

Циркулярна пила має досить широку область застосування. Найчастіше вона використовується на лісопилках, в домашніх майстерень, а також на деревообробних підприємствах. За рахунок високої потужності і функціональності сучасні моделі можуть не лише розпилювати дошки, колоди і брус, але і розкроювати гіпсокартон, ламінат і будь-м'який матеріал.

Головні характеристики:

  • потужність двигуна;
  • Частота обертання диска. Чим вище частота, тим краще робота пилки. Від цього параметра залежить чистота розрізу. Існують різні диски для циркулярних пив, з напайкою і без напайки.
  • глибина пропилу. Глибина пропилу залежить від діаметра диска.
  • кількість зубів на диску.
  • системи плавного спуску,
  • регулювання обертів;
  • можливість підключення пилососа для збору стружки.

Для не регулярних робіт по будинку, на дачі або в заміському будинку, цілком підійде модель з невеликою потужністю. Для столярних, будівельних і деревообробних робіт потрібно купувати більш серйозну модель, яка здатна витримати тривалі навантаження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner